O mnie

Jestem psychoterapeutką, coachem i trenerem kreatywności.
W ramach szkolenia dyplomowego Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu mam prawo do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, terapii par oraz pracy z grupami pod superwizją. Jestem również coachem pracującym metodami psychologii procesu, aktualnie w procesie certyfikacyjnym.

Psychologia procesu jest dla mnie ścieżką rozwoju i nieustających inspiracji oraz metodą, dzięki której można dotrzeć do głęboko ukrytych potencjałów i możliwości zmiany. Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z poszukiwaniem własnej tożsamości, transformacją „ja” oraz działania łączące terapię i sztukę. Interesuję się powiązaniami psychologii z twórczością oraz wykorzystaniem treści nieświadomych do działań artystycznych. W projektowanych warsztatach łączę techniki terapeutyczne z narzędziami teatralnymi i fotograficznymi. Zajmuje mnie również tematyka odmiennych i ekstremalnych stanów świadomości i praca z nimi.
Od kilkunastu lat prowadzę warsztaty rozwojowe i kreatywne – teatralne i fotograficzne. Realizuję długoterminowe projekty teatralne i teatroterapeutyczne dla dzieci, młodzieży, seniorów oraz grup marginalizowanych.
Ukończyłam I fazę Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, w tym Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces oraz Roczny Program Coachingu metodą psychologii procesu.

Ponadto, jestem absolwentką: Teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkoły Trenerów Programu Kultura Rozwoju, Akademii Fotografii oraz Studia Teatralnego „Hyde Park”.

W swojej pracy przestrzegam zasad zawartych w Kodeksie Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu.

KODEKS ETYCZNY