Moja Opowieść – indywidualny program dla twórców

Jeżeli tworzysz, bądź próbujesz tworzyć. Miewasz dylematy: jak, po co, dla kogo? Jeżeli wydaję Ci się, że codzienne obowiązki, zdarzenia i trudne doświadczenia nie wspierają Twojej twórczości.Jeżeli fotografujesz, tworzysz wizualnie, projektujesz, coś wymyślasz – zajmujesz się szeroko rozumianą twórczością i potrzebujesz nowych inspiracji odnoszących się do Twoich osobistych procesów: doświadczeń i odkryć – ten program jest dla Ciebie.Zapraszam Cię do poznania Twojej unikalnej Opowieści, która może stać się inspiracją dla Twojej twórczości.Podczas indywidualnych spotkań przyjrzymy się poniższym aspektom:
– w jakim miejscu jesteś i jakim Twórcą jesteś?
– co o sobie już wiesz, a czego jeszcze nie wiesz, co może być Twoim nowym DNA Twórcy?
– jak Twoje dotąd nieuświadomione strony i aspekty mogą wpłynąć na Twój kierunek twórczości i historie jakie opowiadasz?
– jakie opowieści, które chcą się wyrazić nosisz w sobie i jak je możesz opowiedzieć światu poprzez swoją twórczość?
– jaka jest istota Twojej twórczości?

W trakcie cyklu spotkań:
– będziemy pracować z Twoimi codziennymi trudnościami, ważnymi dla Ciebie relacjami, a także Twoimi snami, wizjami i symptomami.
– sięgniemy do klasyki fotografii, malarstwa, literatury, filmu – by uświadomić sobie to, co nieuświadomione.
– zajrzymy do Twoich albumów i historii rodzinnych.
– przyjrzymy się Twojej twórczości, by sprawdzić jakie opowieści już w niej są, a jakie chcą się wydarzyć.W trakcie całego cyklu będziesz tworzyć swoją nową opowieść w formule i formie twórczej przez siebie wybranej. Pomiędzy spotkaniami otrzymasz indywidualne ćwiczenia i zadania zgodne z Twoim procesem twórczym i kierunkiem Twoich poszukiwań. W trakcie pracy będziemy bazować na narzędziach psychologii procesu.Czas trwania:
Program trwa 2 miesiące – składa się z 8 cotygodniowych spotkań indywidualnych. Każde ze spotkań trwa 60 min. Spotkania odbywają się w formie online na zoomie.
Terminy spotkań, dni i godziny, są ustalane indywidualnie.Koszt udziału w indywidualnym cyklu: 760 zł ( koszt sesji: 95 zł)
W ramach cyklu: 8 godzin indywidualnych sesji terapeutyczno – rozwojowych z elementami coachingu twórczości.

Prowadząca: Edyta Ganc
Jestem psychoterapeutką i coachem w nurcie psychologii procesu, trenerem kreatywności.
W ramach szkolenia dyplomowego Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu mam prawo do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, terapii par oraz pracy z grupami pod superwizją. Ukończyłam również Roczny Kurs Coachingu POP; jestem coachem w procesie certyfikacji. Psychologia procesu jest dla mnie ścieżką rozwoju i nieustających inspiracji oraz metodą, dzięki której można dotrzeć do głęboko ukrytych potencjałów i możliwości zmiany. Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z poszukiwaniem własnej tożsamości, transformacją “ja” oraz działania łączące terapię i sztukę. Interesuję się powiązaniami psychologii z twórczością oraz wykorzystaniem treści nieświadomych do działań artystycznych. Jestem twórczynią Otwartego Teatru Procesowego, w ramach którego pracuję teatralnie wykorzystując narzędzia psychologii procesu.
Zainicjowałam projekt “Kobiety Światłoczułe” w ramach którego prowadzę cykliczne warsztaty fotograficzno – rozwojowe dla kobiet.
“Kobiety Światłoczułe” mają za sobą pierwszą wspólną wystawę fotograficzną, która miała miejsce w czerwcu 2019 w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie.
Prowadzę regularne warsztaty: „Psychologia Procesu w Fotografii” oraz „Psychologia Procesu w Fotografii: Tworzenie Opowieści”.
Doświadczenia fotograficzne:
Jestem absolwentką Akademii Fotografii na kierunku Fotodokument i Fotoreportaż ( dyplom u Mariusza Foreckiego). Zrealizowałam kilka autorskich, fotodokumentalnych opowieści fotograficznych, m.in “Borderline” ( publikacja w magazynie Foto oraz Vice), Life in Progress ( publikacja w magazynie Doc). Miałam również okazję pracować jako fotoreporter w Życiu Warszawy i Polska The Times.

Zapisy oraz informacje: kontakt@edytaganc.pl
www.edytaganc.pl
www.kobietyswiatloczule.pl

Zapraszam:)

(Visited 114 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *