Moja Opowieść – indywidualny program dla twórców

Jeżeli tworzysz, bądź próbujesz tworzyć. Miewasz dylematy: jak, po co, dla kogo? Jeżeli wydaję Ci się, że codzienne obowiązki, zdarzenia i trudne doświadczenia nie wspierają Twojej twórczości.Jeżeli fotografujesz, tworzysz wizualnie, projektujesz, coś wymyślasz – zajmujesz się szeroko rozumianą twórczością i potrzebujesz nowych inspiracji odnoszących się do Twoich osobistych procesów: doświadczeń i odkryć – ten program jest dla Ciebie.Zapraszam Cię do poznania Twojej unikalnej Opowieści, która może stać się inspiracją dla Twojej twórczości.Podczas indywidualnych spotkań przyjrzymy się poniższym aspektom:
– w jakim miejscu jesteś i jakim Twórcą jesteś?
– co o sobie już wiesz, a czego jeszcze nie wiesz, co może być Twoim nowym DNA Twórcy?
– jak Twoje dotąd nieuświadomione strony i aspekty mogą wpłynąć na Twój kierunek twórczości i historie jakie opowiadasz?
– jakie opowieści, które chcą się wyrazić nosisz w sobie i jak je możesz opowiedzieć światu poprzez swoją twórczość?
– jaka jest istota Twojej twórczości?

W trakcie cyklu spotkań:
– będziemy pracować z Twoimi codziennymi trudnościami, ważnymi dla Ciebie relacjami, a także Twoimi snami, wizjami i symptomami.
– sięgniemy do klasyki fotografii, malarstwa, literatury, filmu – by uświadomić sobie to, co nieuświadomione.
– zajrzymy do Twoich albumów i historii rodzinnych.
– przyjrzymy się Twojej twórczości, by sprawdzić jakie opowieści już w niej są, a jakie chcą się wydarzyć.W trakcie całego cyklu będziesz tworzyć swoją nową opowieść w formule i formie twórczej przez siebie wybranej. Pomiędzy spotkaniami otrzymasz indywidualne ćwiczenia i zadania zgodne z Twoim procesem twórczym i kierunkiem Twoich poszukiwań. W trakcie pracy będziemy bazować na narzędziach psychologii procesu.

Czas trwania:
Program trwa 2 lub 3 miesiące – składa się z 8 lub 12 cotygodniowych spotkań indywidualnych. Każde ze spotkań trwa 60 min. Spotkania odbywają się w formie online na zoomie.

Grafik jest ustalany indywidualnie.

(Visited 196 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *